BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 17255376

nr 1725 5376

Anna Ehrner

(f. 1948), Sverige

Bordslampa, Ateljé Lyktan, "Anna", stomme i krom, läderklädd skärm. Höjd: 66 cm

Kondition: slitage, skärm med fläckar, fot med repor

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:58:00

22/9 20:36:20 1      Vinnande bud